babygo
  מחשבון הריון
 
  דף הבית  
 
  מאמרים  
 
  בייביגו TV  
 
  אינדקס  
 
  אודות  
 
  צרו קשר  
 
  רדיו בייבי-גו  
 
  מחשבון הריון  
 
קטגוריות מאמרים
הומואופטיה
הורות וחינוך
הלידה
הנקה
הריון בריא
כללי
לאחר הלידה
לקראת הלידה
פוריות
צילום הריון
רשלנות רפואית
תופעות שונות בהריון
תזונה
 
אי פיריון - ברפואה הסינית
צחי
פורסם : 25/01/2011
הסיכוי להריון בכל מחזור איננו עולה על 30%-20% וזאת בזוג ללא בעיות כלל. לזה מתווספים בעיות של האישה, בעיות של הגבר, בעיות בין בני הזוג והרגשת לחץ ומתח אשר פוגעים בסיכויי ההתעברות. הרפואה הסינית עושה סדר בבלאגן.


על פי ההגדרה הרפואית, אי פריון הוא חוסר הצלחה להרות בתום שנה של יחסי מין רצופים ללא אמצעי מניעה. אל על פי כן, ידוע כי 90% מהזוגות "יהרו" תוך שנה.
קושי להרות קיים אצל כ-10%-15% מהזוגות. ב-40%-55% הגורם לבעיה אצל האישה, והליקוי יכול היות הורמונלי וקשור להפרעה בתהליך הביוץ, או מכני עקב בעיה בצוואר הרחם, בתוך חלל הרחם, בחצוצרות או בסביבתן. ב-25%-40% מהמקרים הבעיה היא אצל הגבר, ומקורה בליקויים שונים בזרע או בעיה חסימתית, מולדת או נרכשת בצינוריות הזרע. ב-10% מהמקרים מאובחן ליקוי אצל שני בני הזוג. ההפרעה עלולה להיות נעוצה גם בקשר הזוגי, ביחסי מין לא תקינים, באי קיום יחסי מין, או בתדירותם הנמוכה. לקבוצתה זו שייכים גם הזוגות, אשר עקב הקפדה על חוקי הטהרה וההכרח לספור שבעה "ימים נקיים", מקיימים יחסי מין כאשר הביצית, שאורך חייה אינו עולה על 24 שעות, כבר אינה בנמצא. ב-10% מהמקרים הסיבה לאי הפריון אינה ידועה. אין ספק שהמצוקה הקשה של הזוג, הפגיעה בתדמית והתסכול, בנוסף ללחצים החיצוניים, גורמים למתח רב ומוסיפים נדבך נוסף לבעיה.

טיפ!!
זוגות רבים מתעכבים בכניסה להריון מכיוון שאינם מקיימים יחסי מין בזמן הנכון, כלומר, לא בזמן הביוץ. הביוץ מתרחש כ- 14 ימים לפני היום הראשון של המחזור הבא. כלומר, אם האישה מקבלת מחזור כל 32 יום, היא מבייצת ביום ה- 18 מיום קבלת הווסת. בזמן הזה מומלץ לקיים יחסי מין כל יום, כבר מיומיים לפני עד יומיים אחרי.

טיפ!!
ביוץ ניתן לבדוק גם על ידי ערכת בדיקת ביוץ שניתן לרכוש ברשתות בפארם ובתי המרקחת וגם על ידי בדיקה פשוטה: הכניסי 2 אצבעות לתוך הנרתיק והוציאי אותן. בזמן הביוץ ישנה הפרשה דביקה ושקופה. במשך הזמן תוכלי לדעת את זמני הביוץ גם מבלי לבדוק.
שיטה נוספת היא על ידי טבלת מעקב חום. בזמן הביוץ עולה חום הגוף, אך יש לשים לב לפעילויות שונות שגם מעלות את חום הגוף ועלולות לבלבל אותך.

כיצד יכולה הרפואה הסינית לעזור בבעיות פריון?
• הורדת מתחים הפוגעים ביכולת הכניסה להיריון.
• גירוי השחלות ושיפור איכות הביצית.
• שיפור עובי רירית הרחם.
• לשפר ולעודד את יכולת קליטת העובר והחזקתו במשך ההיריון.
• הקטנת תופעות הלוואי של טיפולי פוריות הורמונליים.
• שיפור תוצאות והגדלת אחוזי סיכויי הכניסה להיריון.
• מניעת הפלות חוזרות.

הסיבות לאי פריון בראייה סינית:
• גיל מתקדם. דחיית גיל האישה בהבאת ילד ראשון: נשים מחפשות תפקידים אחרים ונוספים מעבר לאמהות ולהורות. זה עלול ליצר קונפליקט בין הגשמה עצמית לקריירה, נישואים מאוחרים ולגיטימציה להישאר רווקה והבאת ילד לעולם ללא בני זוג. נשים מעל גיל 35 לא תמיד מבינות שהשעון הביולוגי שלהן כבר מתקתק. המחיר הגבוה של "חיים מודרניים" והמחיר לגידול ילד גורמים לעשרות אלפי נשים, במיוחד באירופה, לבחור לא להביא כלל ילדים לעולם.
• עבודה מוגזמת: פעילות רבה, בעיקר עבודות לילה, לאורך שנים פוגעת בכליות שאחראיות על רירית הרחם.
• תזונה קרה / תזונה לא מאוזנת: פוגעת ביאנג הטחול וכך נוצר מצב של "קור ברחם" "רחם עקרה" ואי פריון. גם השמנה פוגעת בסיכויים להיכנס להיריון.
• פעילות מינית מוגברת בגיל צעיר: הכליות אחראיות באופן ישיר לתהליך הפריון ברפואה סינית. פעילות מינית עלולה לפגוע באיכות יין הכליות ותמצית החיים וכך לגרום לעקרות.
• טראומה חיצונית: ניתוחים גניקולוגים או צלקות בבטן תחתונה עלולים לפגוע בזרימת הצ'י באזור ובמפגש בין הביצית לזרע.
• מתח מתמיד. ידוע שאי-פוריות גורם למתח וסביר להניח שהוא תורם את חלקו ויכול להעצים את האי-פוריות. כאשר הגוף והנפש נמצאים במתח מתמיד הגוף מפריש הורמוני סטרס (כמו אדרנלין, פרולקטין, ועוד) המאפשרים לגוף להתמודד עם מצבי לחץ. הורמונים אלה עלולים לפגוע במערכת הרבייה ובמערכת החיסון.הגישה הטיפולית:
מומלץ לכל אישה לפני שהיא מתחילה בטיפולים מערביים שכוללים הורמונים שונים לקבל סדרה של טיפולים לאיזון הגוף. במקרים רבים ישנה הצלחה עוד לפני שמתחילים את הטיפולים הקונוונציונאליים. בטיפולים אלו שמים דגש על אורח החיים, תזונה, שינה, זוגיות וכל מה שיכול להפריע לכניסה להריון.
ברפואה הסינית אנו שואפים לאיזון ובתשאול ובאבחנה אנו מגלים מהו חוסר האיזון שבגופך ועל ידי דיקור וצמחי מרפא משיבים את הגוף לאיזון. כך ללא ספק, קל יותר לגוף להתעבר.


IVF
בהפריה החוץ גופית נשלפות ביציות מהשחלות לאחר גירויין על ידי מתן טיפול תרופתי, והן מופרות על ידי תאי זרע מחוץ לגוף (IVF), לעיתים בהזרקה יש
 
הדפסת מאמר הדפסת מאמר
עוד בערוץפתרון בעיות פוריות ותכנון הריון בריאקרוהן, קוליטיס, פוריות והריון - כל השאלות והתשובות
  אודות מפת האתר אתרים ברשת PPV קישורים שימושיים קישורים מומלצים
  מי אנחנו דף הבית יוגב - ברכות לכל אירוע הריון   רדיו candy crush saga
פרסם אצלנו מאמרים רדיו איקס - רדיו באינטרנט ברכות   דולה שירות מחשבים
  כתבו אלינו אינדקס בעלי מקצוע travelx - נופש ותיירות שירותי מחשוב   פורטל נשים ברכות ליום הולדת
לאתר החברה מחשבון הריון foodix - חיפוש מתכונים כרטיסי ברכה   שנה טובה חלונות כהים לרכב
    קופונים gapo - דף בית שימושי ראש השנה   מחשבון משכנתא
  רישום לאתר ppage - דף בית אישי    
    על האתר best100 - מאה האתרים הטובים        
           
לאתר של חברת פי.פי.וי. בילינג ישראל כל הזכויות שמורות פי.פי.וי. בילינג ישראל בע"מ 2009 © לאתר הברכות לאתר רדיו איקס לדף הבית השימושי gapo